HIZLI TEKLİF ALIN

Hızlı Teklif
Başvuru
:
Cinsiyet
:
Firma Adı
:
Ad Soyad
:
Göreviniz
:
GSM
:
İş telefonu
:
E-Posta
:
Talebiniz
:
Güvenlik kodu
 
 
 
Kurumsal

NT Bilgi Teknolojileri 2013 yılında bir hayalin sembolü olarak Denizli'de kuruldu, içinde bulunulan dijital dünyada, modern ve vizyonel fikirlerle en iyi sonuçlara ulaşmayı hedefleyen bir bilgi ve iletişim teknolojileri firmasıdır.


Her başarılı projenin ardında yaratıcı hayal gücü, doğru planlama ve strateji belirleme, her açıyı araştırma ve olabilecek herşeyi öngörme, teknolojinin tüm olanaklarını kullanabilme, en önemlisi çağdaş bilgi ve iletişim kültürü gerekmektedir.

NT işletmelerin işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için çözümler sunmakta ve kurulduğu günden bu yana farklı sektörlerde 400'ün üzerinde firmaya web tasarım, e-ticaret, web yazılım ve kendi geliştirmiş olduğu özel yazılım projeleri, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, marka danışmanlığı hizmetleri sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
 

“Sizde NT ile çalışın, mükemmele yakın deneyimle tanışın!” sloganıyla müşterilerinin isteklerini kaliteli, ekonomik ve zamanında yanıtlamayı benimsemiş, kendini sürekli geliştirmeyi ilke edinmiştir.
 

MİSYONUMUZ
Üstlendiğimiz tüm işlerde ve projelerde konusunda etkin ve yenilikçi yaklaşımlarla, müşterilerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan, çözümler sunmaktır.
 
VİZYONUMUZ
Hem ulusal hem de uluslararası platformda başarıları ve kalitesiyle tanınan, çözümleri ile teknolojiye yön veren, alanında lider bir şirket olmaktır.

 

NT Bilgi Teknolojileri İlk günkü enerjisi ve heyecanıyla bir çok başarılı projenin altına “NT” imzası atmak için çalışmalarına dolu dizgin devam etmektedir.