HIZLI TEKLİF ALIN

Hızlı Teklif
Başvuru
:
Cinsiyet
:
Firma Adı
:
Ad Soyad
:
Göreviniz
:
GSM
:
İş telefonu
:
E-Posta
:
Talebiniz
:
Güvenlik kodu
 
 
 

Müşterilerimiz Bizi Anlatıyor


Görüş belirtin

GÖRÜŞ BELİRTİN

Hızlı Teklif
Ad - Soyad
:
Firma İsmi
:
Firma logosu
:
Mesaj
 
 
 • İbrahim TAŞ (Ortaokul Matematik-imt hoca) 21.10.2016
  Hayal ettim onlar gerçekleştirdiler! Daha önce başka firmalarla vakit kaybettiğime üzülüyorum fakat eğer diğerlerini tanımasam NT Bilgi Teknolojileri nin ve Ahmet Bey'in kıymetini anlayamazdım. Hem istediğinizin bir fazlasını yapmaya çalışıyorlar hem de çok sabırlılar umarım nazar değmez, Maşallah diyor bol müşteriler temenni ediyorum. Türkiye'de işine herkes böyle sahip çıksa doğru dürüst yapsa çağ atlarız. Bir kez daha teşekkürler.
 • RAMAZAN ÇIPLAK (MIZRAKSAN FERFORJE) 16.08.2016
  BİRÇOK TEKNOLOJİ İŞİ YAPAN FİRMLARLA ÇALIŞMA VE TANIŞMA FIRSATIM OLDU. KAFAMDAKİ OLUMSUZ İMAJI SİLDİĞİ İÇİN NT BİLGİ TEK. PERSONELLERİNE ÖZELLİKLE ÖZVERİLİ ÇALIŞMASINDAN DOLAYI AHMET BEYE TEŞEKKÜR EDİYORUM
 • Bayram ÇAKAR (Aydın Ofset Matbaacılık) 31.05.2016
  Sitemiz istediğimiz kelimede Googleda ilk sırada çıkıyor çok faydasını gördük ve kimlere tavsiye ettiksek hep teşekkür ettiler profesyonel çalışıyorlar, konu web ise çözüm NT başarılarının devamı dileklerimizle..
 • Yurdal Çilengir (Luizz Living) 04.05.2016
  NT Bilgi Teknolojileri ile e-Ticaret Web Sayfamızı yaptırdık. Arkadaşlarla tanıştığıma ve yaptıkları çalışmanın profesyonel ve verimli olduğuna çok memnunum. Web Tasarımında çok profesyonel çalıştılar ve verdikleri support mükemmeldi. Ahmet bey ve diğer arkadaşlar olarak her zaman yardımcı oldular ve sıkıntılıkta her zaman bir iyi çözüm buldular. İsterdim NT Bilgi Teknolojileri\'nin çalışma tarzı Hizmet Sektöründe Standart olsun. Herşey için çok teşekkürler.
 • Murat YURDAKUL (Ömür Soğutma) 29.10.2014
  Web sayfası yaptırırken bana büyük destekler verilmesi ve en ufak bır problemde bile anında müdahale eden yegane bir firma, ilgi alaka ve musteri memnunıyeti hat safhada ayrıca ınternet sıtemı en ust sıralara çıkardıkları ıcın ayrıca tesekkur ederım..
 • Erkan YALMAN (AZUR A.Ş. ) 26.09.2015
  NT ekibi ile üç ayrı website projesi gerçekleştirdik ve birçok konuda destek alıyoruz. İhracatçı bir firma olarak beklentilerimizi karşılayan hizmetleri için Ahmet Bey ve ekibine teşekkürler...
 • Gökhan BALHAN (Timur Reklam) 12.01.2015
  Yenilikçilere açık ve ileri görüşlü bi firma olduğu için NT ailesi ile çalışmak şirketimizce mutluluk verici. Teşekkürler ilgi ve alakanız için.
 • Ahmet İŞMAL (DEREN TEKSTİL ) 30.04.2014
  NT'yi tavsiye eden AYDIN MATBAA Bayram kardeşime teşekkür ederim öncelikle güzel bir site güzel bir destek cansıperane çalışan bir firma, dost ve güzel işler yapacağımız günler.
  Teşekkürler NT Bilgi Teknolojileri
 • Hilmi Aykut (Denizli Gazetesi ) 21.12.2016
  Kaliteyi anlamak için yaptıklarına bakın yeter. Denizli Gazetesi olarak sitemizi yerelden ulusal boyuta açan Ahmet beye çok teşekkür ederiz. Sizlerle iletişimleri üst düzey olan NT Bilgi Teknolojileri ailesi sorunlarımıza anında cevap verip yüzümüzü her zaman güldürmeyi başarmıştır. Profesyonel hizmet ve profesyonel kalite için doğru adres NT Bilgi Teknolojileri.
 • Önder ÇÜRÜK (Duru Yapı Dizayn) 02.03.2017
  Sitemiz NT Bilgi Teknolojileri tarafından bizim hayal ettiğimizdende güzel oldu. Çalışmalarından dolayı Ahmet Bostancı ve ekibine teşekkür ederiz.
 • RABİA ÇALIŞKAN (Dr.royal organik ege bayii) 06.04.2017
  Hiç tereddut etmeden iyikide NT tercihim olmuş . Site bitimi beklediğimden de daha güzel sonuç aldım hayranlıkla izlerken defalarca tıklayorum. Ayrıca diger rakip firmalardan aranılıp tebrikler almak hem kendi hem NT wep tasarım adına grur verici . Nedenmi tercihiniz NT olsun alanında uzman kaliteli ve en ince ayrıntıyı kacırmadıkları için. Pişman değil mutlulukla tavsiye eden kişi olucaksınız .